• Obniżka

Bóg Adonaj

29,90 zł
14,95 zł Zniżka 50%
Brutto

Bóg Adonaj

Cena detaliczna (regularna):

29,90 zł.

Ilość

  • Gwarancja jakości Gwarancja jakości
  • Wysyłka w 48h Wysyłka w 48h
  • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni

"Bóg Adonaj", to debiutancki album zespołu SECiM (3 miejsce w plebiscycie płyty roku 2017 organizowanego przez portal Chrześcijańskie Granie).

Zebrany materiał jest owocem wspólnego wzrastania i trwania na modlitwie uwielbienia we wspólnocie Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody. Większość tekstów i muzyki powstała podczas modlitwy i jest wyrazem osobistej relacji z Bogiem. Płyta składa się z 12 utworów, które po kolei skierowane są do Ojca, Syna i Ducha Świętego. 
Na płycie można usłyszeć różne style muzyczne oraz ciekawe harmonie. Wszystko po to, aby zaciekawić odbiorcę oraz wzmocnić przesłanie, które niosą teksty na płycie. Podczas słuchania znajdziemy momenty adoracji, zachwytu Bogiem, ale także bardziej rytmiczne i dynamiczne utwory, które pozwolą nam ucieszyć się Bogiem, a nawet zatańczyć dla Niego.
Uwieńczeniem całości jest fortepianowy utwór na końcu płyty zatytułowany: "Chwała Twa", który jest refleksją i zachwytem nad chwałą Boga, która zstępuje na nas, kiedy trwamy w uwielbieniu i spotykamy żywego Boga twarzą w twarz. 
Zapraszamy Cię do wspólnego uwielbienia Tego, który był, który jest i który przychodzi!

Opis

Tytuł
Bóg Adonaj
Wykonawca
Zespół SECiM
Data premiery
2017-12-14
Rok nagrania
2017
Nośnik
CD
Rodzaj opakowania
Jewel Case